Hizmetler
Diagnostic Arıza Tespit Cihazları ile Arıza Tespiti
Diagnostic Arıza Tespit Cihazları ile Arıza Tespiti Arıza tespit cihazları (On Board Diagnostic) faydalı OBD okuma cihazlarıdır. Arıza tespit cihazları oto sanayinin olmazsa olmazı haline gelmiş bulunmaktadır.
 
tümü »
 
Elektronik ve Hidrolik Beyin Tamirleri
Elektronik ve Hidrolik Beyin Tamirleri Samet Oto, elektronik ve hidrolik beyin tamirleri için günümüz teknolojisini takip ederek sizlere memnun kalacağınız hizmetler sunmaya devam ediyor.
 
tümü »
 
 
Otomatik Şanzıman Tamiri
Otomatik Şanzıman Tamiri Manuel şanzımanlar motordaki gücü tekerleklere taşırken debriyaja ihtiyaç duyarken otomatik şanzıman bu işi tork dönüşümü yapan yağ içerikli bir sistem aracılığıyla halleder.
 
tümü »
 
Şanzıman Tamiri
Şanzıman Tamiri Şanzıman tamiri uzmanlık gerektiren bir konudur. Şanzıman tamiri için öncelikle yapılması gereken arızayı doğru tespit etmek ve arızanın neden olabileceği parçaları bulmak.
 
tümü »
 
 
Şanzıman Nedir?
Şanzıman Nedir? Şanzıman dairesel hareket sistemine sahip mekanik sistemlerde, güç ve hız oranının kademeli olarak değişmesini sağlayan güç aktarım elemanlarıdır.
 
tümü »
 
DGS Şanzıman Tamiri
DGS Şanzıman Tamiri DSG şanzıman diğer otomatik şanzımanlara göre çift kavrama özelliği ile öne çıkan otomatik şanzımanlar arasında yer almaktadır. Samet Oto olarak DGS Şanzımanlar için...
 
tümü »
 
 
 
 
Pro WEB